top of page

על הקורס

השיטה פותחה כתוצאה מעבודה בשטח וניסיון כבן 25 שנה של גילה רונאל בעבודה עם נשים לפני, במהלך ולאחר לידה, תוך כדי לימוד שיטות מגוונות ופיתוח טכניקות אישיות לליווי מממושך ותהליכי. הטכניקות והכלים אשר נלמדים בקורס מבוססים על הגישות ההוליסטיות לטיפול בגוף ובנפש, על האמונה בחשיבות בהתמקדות במסע שעוברת האישה ההרה ולא פחות חשוב על מסעה הפנימי של אשת המקצוע העובדת עם נשים בהריון, בלידה ולאחר הלידה (מיילדות, דולות, מדריכות הכנה ללידה, מטפלות ברפואה משלימה, מורות ליוגה).
הקורס מקנה כלים מתחום התרפיה הגופנית, האימון הפסיכולוגי, הדרך השמאנית, איזון אנרגטי, פסיכולוגיה טראנספרסונלית, תרפיה באמנות, טיפול מטמורפי, שיעור אורח עם פרופ' נתי רונאל שיציג את שיטת "דרך החסד" שפיתח, וכן שני הכלים הייחודיים שפותחו על ידי גילה ומיושמים בעבודה עם יולדות על ידי נשות מקצוע רבות: "ריקוד הלידה – הכנה ללידה מדיטטיבית בתנועה", ו"מסע הגיבורה" על פי מסע הגיבור שפותח על ידי ג'וזף קמפבל.

בקורס יושם דגש על פיתוח המרפאה שבנו ועל הצמיחה האישית שלנו כנשות מקצוע לצד מסע ההיריון והלידה שאנו מלוות. בוגרות הקורס המעוניינות בכך, יכולות להשתתף במפגשי ההמשך הנערכים פעם בחודש זו השנה הרביעית, להשתייך לשבט נשי חם ומיוחד, להמשיך להעמיק בשיטה ולקבל ליווי ותמיכה מקצועית.

בהנהלת

גילה רונאל

על המנחה

גילה, ממבשרות תנועת הלידה הטבעית בארץ ומתוות דרך בהתייחסות לרפואת הנשים בכלל והלידה בפרט בראיה הוליסטית.

גילה, שזכתה לכינוי 'האימא של הדולות' היא הראשונה (1992), שהטמיעה באופן פעיל בשיתוף עם מערכת הבריאות את נושא התמיכה בלידה והרפואה המשלימה לחדרי לידה בארץ.

מאז ועד היום פועלת באופן נרחב, ברבדים רבים ומגוונים לקידום המודעות לזכויות האשה לקבלת טיפול אישי, מכבד ובהסכמה מדעת. מכשירה דולות מזה עשרים שנה. יזמה, הקימה וריכזה את הקורסים הראשונים להכשרת דולות ב'מרכז הישראלי לחינוך ללידה' ובמכללת מדיסין'. כיום, מכשירה דולות מלוות בלידה ומדריכות הכנה ללידה בביה"ח לניאדו ובמרכז הרפואי וולפסון במסגרת 'אמאלדת'.
מעבירה סדנאות ייחודיות למטפלות ונשות מקצוע.

מחיר

4500 ש"ח

מועד תחילת הקורס

הקורס נפתח פעם בשנה בחודש נובמבר והוא מונה חמישה עשרה מפגשים בני ארבע וחצי שעות כל אחד.

תגובות (3)

ברגע שאת מסימת קורס דולות

את יוצאת עם ארגז כלים גדול.

ברמת ידע ופרקטיקה.

ואז את מתחילה לחפש משהו לנשמה.

התפתחות רגשית ורוחנית.

לדעת לגעת בנימי נפשך כדי שתוכלי

לראות את האישה שאת מלווה בכל גווני הקשת.

הקורס של גילה זה בית.

הרגשה שאת בתוך רחם.

מעגל נשי שגדל ומתפתח .

קורס מענין מרגש מכיל.

ממליצה בחום.

גילה מעבירה את הידע העצום שלה.

בחום ורכות אינסופית.

כרמי

Like

גילה אהובה,

הקורס שלך הוא מתנה מופלאה

מתנה שזכיתי להעניק קודם כל לעצמי

הקורס השתלב בצורה מושלמת עם מסע חיי, מסע הגיבורה שלי כאשה, כמטפלת, כדולה ובכך גם מהווה, מתנה אמיתית גם ליולדות שליוויתי, מלווה ואלווה. תודה על המרחב שאת מביאה ויוצרת עבורנו. תוד על כלים נפלאים שנוספו לארגז הכלים, תודה על דיוקים, על בטחון, אמונה ורובדים עמוקים שנוספו ונוספים. אני ממשיכה ומגיעה גם למפגשי ההמשך. את לגמרי השראה. תודה לך ותודה עליךLike

גילוש אהובה , קוראת ונזכרת בתהליך שעשיתי , זכיתי להיות בקורס הראשון שנפתח (לפני 9 שנים?) קיבלתי ככ הרבה כלים שאני משתמשת בקליניקה , עברתי מסע להתפתחות אישית שלא נגמר עד היום , כי אני ממשיכה להשתתף במפגשי ההמשך כל שנה מחדש . זהו קורס שהוא מסע לחיים .

זוכה כל מי שמצטרפת לשבט שלך .

עבורי זה היה דיוק לנשמה .

❤️

Like
bottom of page