top of page

שרון צ'רקהם

מדריכה להכנה ללידה • דולה • מורה ליוגה נשית, יוגה להריון ולאחר לידה , יוגה תרפייה • מנחת סדנאות עסוי ויוגה לתינוקות • מנחת קבוצות מעגלי אימהות • ספינינג בייביז.

שרון צ'רקהם

הי אני שרון

משנת 2000 זכיתי להכין וללוות אלפי נשים וזוגות במסע המופלא של לידה והורות.

לאורך השנים למדתי שאין דרך אחת נכונה ושכל אחת ואחת מכן, מרגע שניתנו לה הכלים המתאימים, תבחר את הדרך הנכונה ביותר בשבילה.

את, ורק את, יודעת מה נכון בשבילך.


מתוך הניסיון וההבנה העמוקה שאין דרך אחת, פתחתי את קורסי ההכנה ללידה ואת סדנאות העיסוי והיוגה לתינוקות וקבוצות התמיכה לאמהות שאני מעבירה, כך שיכילו מידע רלוונטי, לא שיפוטי, שנותן לכל אישה לבטא את רצונותיה ללא חשש כדי שביחד נוכל להגדיר ולעצב את חווית הלידה וההורות המותאמת לה.


לא משנה כמה שנים עוברות, בכל פעם שמתיישבת מולי קבוצה חדשה של הורים, אני מתמלאת בהתרגשות עמוקה לקראת המסע שאנחנו עומדים לעבור ביחד. אז אם זו לידה ראשונה או רביעית, אם את מתכננת לידה טבעית, או מתכננת לידה בעזרת משככי כאבים, אני מחכה לפגוש אותך וביחד אתך למצוא את הדרך הנכונה לך.


הכנה ללידה פרואקטיבית

הכלי החשוב ביותר שאתם יכולים לרכוש בדרך ללידה היא המודעות…

המודעות לתהליך הלידה המדהים אך מאתגר שאתן עומדות לעבור, המודעות לזכויות שלכן ולאפשרויות העומדות בפניכן והמודעות של בני הזוג האחד לשני/ה.

קורס ההכנה ללידה פרואקטיבית שאני מעבירה נבנה על בסיס ניסיון של שנים בליווי והכנת נשים ללידה ולהורות.


משנת 2000 ליוויתי אלפי זוגות כמדריכת הכנה ללידה, כדולה, כמדריכת עיסוי ויוגה לתינוקות ויוגה להריון, כמדריכת קבוצות אמהות לאחר לידה וכמדריכת יוגה נשית.

ולא פחות חשוב, כאם לשלושה ילדים מקסימים, שבגרו עם השנים.


המסע שעברתי איפשר לי לבנות את קורס הכנה ללידה פרואקטיבית מתוך הסתכלות כוללת על היולדת, על בן/בת, על בית החולים והצוות, על התינוק ועל היום שאחרי.

לא משנה באיזה קורס תבחרו (רגיל, מרוכז או פרטי) כל הקורסים ישלבו כלים למודעות בלידה, כלים פרקטיים ומשמעותיים של בני הזוג והבנה של הנדרש כדי לנווט את מסע הלידה בבית החולים על נהליו ואנשי ציוותו.


קורס הכנה ללידה פרואקטיבית מתאים לכל יולדת ולכל לידה:

לידה טבעית, לידה בליווי משככי כאבים, לידה ביתית או לידה בקיסרי, לידה של תינוק בודד או לידה של תאומים.

מפגש רענון ללידה שנייה או שלישית.


דרכי יצירת קשר

או השאירי פרטים כאן

פנייתך הועברה תודה

מוזמנות לעקוב אחריי

instagram.png
פייסבוק-PhotoRoom.png-PhotoRoom.png
תגובות (2)

טל לין
טל לין
14 de dez. de 2023

היינו אצל שרון בקורס הכנה ללידה, קודם כל הסטודיו מהמם- לי זה ממש חשוב.

הקורס עם המון תוכן הכרחי וחשוב , יש לה כמויות ידע בלתי נגמרות והיא מעבירה את הקורס בצורה מעניינת ונעימה.

מעבר לידע מקצועי גם הכניסה ונתנה לגיטמציה לתחושות של אחרי הלידה על הזוגויות הקשיים הצפויים בדרך והכנה לחיים לחדשים.

לגמרי ממליצה עליה!


Like

סיון פוטש
סיון פוטש
Admin
07 de dez. de 2023

אני אהיה הראשונה לרשום:) ולא סתם אני מפנה את היולדות שלי אלייך לקורס הכנה(אני כיום דולה), אלא מנסיון אישי. את פתחת לי עולם בקורס הכנה ללידה שלך לפני כבר מספר שנים, כל כך הרבה ידע, וסבלנות, ונעימות. מה שהכי אהבתי זה שאת לא מביאה אג'נדה מסויימת חוץ מכמובן רווחת היולדת והתינוק, אלא מנגישה ידע חשוב וברמה גבוהה, על מנת שכל יולדת תעשה את הבחירה הנכונה לה. לי אישית פתחת דלת לעולם מדהים ואני תמיד בלב שלם ממליצה עלייך.❤️

Like
bottom of page