top of page

סיון פוטש

נעים מאוד אני סיון, דולה וגם בעלת הפורטל הזה:) אני הגעתי להיות דולה לאחר שילדתי 2 לידות טבעיות ויכולה מאוד לתמוך ולהעשיר בידע איך ללדת באופן טבעי, ועם זאת אין לי אג'נדה שהיולדת תלד באופן טבעי, אלא רק באופן שהיא בוחרת והכי מתאים לה. זו תהיה הזכות שלי ללוות אותך במסע המדהים המורכב מרגש וחד פעמי של הריון לידה והורות ראשונית.

דולה ותומכת לידה • ספינינג בייביז

שמי סיון

אני נשואה ואמא ל2 אוצרות.

מאז ההריון הראשון שלי נשביתי בעולם ההריון והלידה.

הרגיש לי הכי נכון לנסות ללדת טבעי וכך היה ולכן אני יודעת שכל אחת שרוצה יכולה ודולה בעיניי יכולה מאוד להגדיל את הבטחון ולתמוך בה על מנת להגיע לשם.

באותה נשימה, כל אחת במיוחד בלידה בוחרת את מה שמתאים רק לה, ואין פה מקום לשיפוטיות או להצלחה וכשלון, זה באמת תלוי ביולדת וברצונות ובצרכים שלה.


בין הלידה של אורי הבכורה שלי לבין הלידה של קורן הנסיך עברתי 3 הפלות, על כל התהליך שעברתי (ובסופו של דבר ממנו צמחתי והתחזקתי) אני כותבת בבלוג כאן. אני מאמינה שפרק זה בחיי תרם לי המון במידת ההכלה האמפתיה והחוסן.

אני מאמינה שהדבר הכי חשוב בבחירת דולה הוא החיבור שכן אהיה איתך ועם בן זוגך/בת זוגתך ברגעים הכי אינטימיים ומרגשים שקיימים, וזו תהיה הזכות שלי ללוות אתכם לתמוך להכיל ולסייע בכל דבר שתצטרכו.


הכשרות נוספות

ספינינג בייביז.


הליווי שלי

הליווי שלי כולל זמינות טלפונית 24/7.

2 מפגשי הכנה לפני הלידה, את הלידה עצמה כאשר אני בשמחה מגיעה לבת היולדת לפני ההגעה לבית החולים כאשר היא כבר כאובה וצריכה אותי, ונשארת כשעתיים לאחר הלידה, ומפגש אחד לאחר הלידה.


בתי חולים שאני מלווה בהם

לניאדו, מאיר, תל השומר, בלינסון, וולפסון, מעייני הישועה, אסף הרופא.


מפגש היכרות

לחברות "דולה ישראלית" מפגש היכרות ללא עלות, אשמח מאוד לפגוש אתכם להכיר ולבדוק את החיבור בינינו.


דרכי יצירת קשר

instagram.png
[removal.ai]_01c8f297-3555-4c40-b65f-8e8bfe44785a-6.png
פייסבוק-PhotoRoom.png-PhotoRoom.png
טלפון שקוף.png
5-removebg-preview.png
תגובות (4)

טל לין
טל לין
14 déc. 2023

איך אני יכולה להתחיל להודות לך?

אני בעצמי עדיין לא מאמינה שזה קרה.

בחיים לא תיארתי לעצמי שככה הלידה שלי תראה, עד שאת נכנסת לתמונה.

מתחילת הדרך עם המלצות לספרים,פודקאסטים,תרגילים,קורסים,טיפןלים

וכמובן דרכים להתמודד עם החרדה שלי.

דרך הלידה עצמה שהייתה מטורפת ומיוחדת,

ועד עכשיו שאני כבר אחרי הלידה.


תודה שהאמנת בי גם כשאני לא האמנתי בעצמי,

תודה שהרגעת אותי והיית שם בשבילי כשחשבתי שאני עומדת להישבר,

תודה שגרמת לזה לקרות-כי בלעדייך זה כנראה היה נגמר אחרת לגמרי.

אשכרה הגשמנו יחד חלום.


מדהים כמה ידע ותשוקה יש לך למקצוע הזה

זה פשוט את.

"את מדהימה ונהדרת"

תודה עלייך.

Like

Tslil Burkush
Tslil Burkush
14 déc. 2023

הגעתי לסיוון דרך המלצה. אחרי חווית הלידה הקשה שהיתה לי עם הבכור שלי החלטתי שהפעם אעשה את זה שונה ואקח דולה שתעזור לי לחוות לידה שונה. כבר מהשיחת טלפון הראשונה עם סיוון הרגשתי שאני מדברת עם אישה מדהימה חזקה ומכילה ומישהי שאני ממש יכולה לסמוך עליה שתעבור איתי את הלידה הקרובה, הקשיבה לכל הצרכים והבקשות שלי לאורך כל הדרך. אחרי הריון עם לא מעט אתגרים (אשפוזים הקאות טחורים ועוד) סיוון עזרה לי להגיע לאנשי מקצוע שיוכלו לעזור לי, שיתפה בידע המטורף שיש לה על הריון ונשים ופשוט היתה אוזן קשבת גם לצרכים הנפשיים שהיו לי לאורך כל ההריון לגבי הלידה הקרובה. לצערי לבסוף ילדתי בקיסרי מאחר והעובר היה במנח עכוז, וגם שם סיוון תמיד היתה בשבילי, נתנה טיפים על איך להתכונן ללידה הקיסרית מה מומלץ לעשות לפני/אחרי ואפילו באה לתת חיבוק אחרי הלידה:) אני בטוחה שבהריון הבא נפגש שוב והלוואי שנוכל לעשות יחד את הלידה שכל כך רציתי.

ממליצה בחום ♥️

תודה שהיית שם בשבילי לאורך הדרך אין כמוך.

Like

סיוון הייתה הדולה בלידה של הבן שלי. האמת בכלל לא תכננו לקחת דולה אבל ככל שההיריון התקדם הרגשתי שאני יותרמפחדת מהלידה ואין לי שום ידע ורציתי אישה לצידי בנוסף לבעלי.

מהרגע הראשון לי ןלסיוון היה חיבור ולא חיפשתי אפילו מישהי אחרת. בחודשים לפני הלידה היא שלחה לי המון מידע שיכוללעזור, הייתה זמינה והרגיעה את כל החששות שלי והרגשתי שיש לי על מי לסמוך. בלידה עצמה היא הרגיעה גם את בעליוממש לקחה את המושכות לידיים. בסוף נאלצתי לעבור קיסרי אבל היא אמרה לי שהכי חשוב זהאמא ותינוק בריאים ולאנתנה לי להתבאס מזה. שמה לי מוזיקה מרגיעה ועשתה לי עיסוי שממש הרגיע איתו ונכנסתי לניתוח באנרגיה ממש טובהוהכל עבר בשלום. גם אחרי הלידה היא נשארה עד שהתאוששתי, הייתה עם המשפחה ונתנה לי המון שקט. אני ממששמחה שבסוף הדרכים שלנו הצטלבו וכן לקחנו דולה זאת הייתה חוויה ממש חיובית מבחינתי וסיוון מדהימה.

Like

Jessica Cohen
Jessica Cohen
20 nov. 2023

We used sivan as our doula for our third baby, I wish I had her for the first and second as well. Not only did Sivan guide me on how to responsibly prepare for a natural birth so I felt confident in my plan, but gave me the upmost love and support throughout the entire pregnancy. She kept both myself and husband calm and focused. Even though I had given birth before, she opened my eyes to a new way of delivery that enabled me to be a much more positive position emotionally and physically than before. I will forever be grateful for Sivan for supporting and guiding us through this amazing experience!

Like
bottom of page