top of page
Untitled design (19).png
קורס דולות ומדריכות הכנה ללידה


כרמי מרציאנו ואירית לנדאו
בהנהלת כרמי מרציאנו ואירית לנדאו

כרמי ואירית - דולות מדור החלוץ, מלוות זוגות בתהליכי הריון, פריון, לידה כבר קרוב ל-25 שנים.

מטפלות במגע - שיאצו, רפלקסולוגיה, עיסוי, אקוליבריו, BOT.

מכשירות דולות כבר שנים רבות ויחד יצרו קורס שכולו מסע מרתק, מעצים ומרגש.


על הקורס

קורס דולות ומדריכות הכנה ללידה "Bדולה- לומדות אצל כרמי ואירית", מציע מסלול לימודי דולות ומדריכות הכנה ללידה ייחודי,

המשלב ידע מקצועי ברמה גבוהה, יחד עם כלים מעשיים, רגשיים וטיפוליים לליווי ותמיכה לקראת הלידה ובלידה עצמה.

ליווי נשים וזוגות בתהליכי הריון ולידה, הוא ליווי מורכב ומרתק.

כדי להיות דולה נדרש מאשת המקצוע ידע מקצועי, כלים לתמיכה פיזית, רגישות גבוהה, יכולת הקשבה ודיוק,

גמישות ויכולות ניווט בסיטואציות שאינן תמיד צפויות.

קורס דולות ומדריכות הכנה ללידה של Bדולה, נבנה מתוך ידע וניסיון שנצברו במשך שנים רבות, על מנת להעניק לבוגרות הקורס את מירב הכלים שיאפשרו להן להבין ולדייק את התמיכה בכל לידה ולידה, יחד עם פיתוח ושכלול הכלים האישיים, הן בתחום הפיזי תנועתי והן בתחום הפנימי רגשי.


תכני לימוד

הבנה מקצועית של עולם ההריון והלידה –

אנטומיה פיזיולוגיה של ההריון והלידה, שלבי לידה, מושגים רפואיים, מכשור רפואי, התערבויות ופתולוגיות מיילדותיות, משככי כאבים בלידה, תמיכה ראשונית בהנקה בחדר לידה.

עבודת הדולה -

תפקיד הדולה לאורך שלבי הלידה השונים, יחסי דולה יולדת – אמנות ההקשבה, יחסי גומלין בחדר לידה, זיהוי הצורך והתאמה של התמיכה, גבולות, עבודה עם קלפים ודמיון מודרך כהכנה רגשית ללידה.

סוגי לידות והתאמת הליווי לכל לידה, אתיקה מקצועית, חוזים, כלים מעשיים לעבודת הדולה – גיבוי, התארגנות, תמיכה טלפונית, היכרות אישית עם עבודת האגן תוך כדי תנועה וריקוד.

סל הכלים של הדולה -

טכניקות עיסוי, סדנאות שיאצו ורפלקסולוגיה בלידה, סדנת ארומתרפיה, השראת לידה במרחב טיפולי המגע, עיבוד חווית לידה.

הכשרת מדריכות הכנה ללידה -

בניית קורס הכנה ללידה אישי וקבוצתי, שימוש באביזרי הדרכה, מיומנויות וכלים להנחיית קבוצות, הכשרה מעשית לפתיחת עסק. תוכנית הלימודים כוללת הרצאות המועברות ע"י רופאים, מיילדות, ואנשי מקצוע מומחים בתחומם.


איפה?

גבעת שמואל.


מתי?

2 מועדי פתיחה: 15.9 ו-17.9


איזו תעודה הקורס מקנה?

שתי תעודות - דולה - מלווה בחדר לידה + מדריכת הכנה ללידה


למי הקורס מיועד?

לנשים שמרגישות שבוער בהן לעשות משהו למען עצמן, נשים בעלות לב רחב, יחסי אנוש מעולים, רגישות ויכולת הענקה והכלה אינסופית.


לחברות דולה ישראלית הטבה במחיר

המלצות (5)

בית הספר לדולות של כרמי ואירית זה הדבר הכי טוב שיכלתי לתת לעצמי. נתחיל בדינמיקה המדהימה שלהן, למקצועיות, לאינספור התכנים ולמקום שמהדקה הראשונה הפך לבית. ממליצה לכל אחת שחושבת על דולאות ללכת לפגוש אותן ובטוחה שהקסם ידבק גם בך.

Like

כרמי ואירית וואו איזה שילוב מדוייק, סוחף, מעניין ומרתק! אם יש משהו שאני מאוד מעריצה אצל שתיהן זה שלמרות שנים של ניסיון, ידע והישגים הן ממשיכות ללמוד ולהתפתח ובכנות מאנשים כאלה אני רוצה ללמוד.

אומרים שלבנות בית צריך בסיס טוב עם יסודות טובים וזה בדיוק מה שבי דולה מקנה לך כדולה במיוחד כי בהמשך הדרך הרבה ממשיכות ללמוד דברים נוספים שמתווספים לארגז הכלים שלך כמלווה אך אם הבסיס לא מספיק טוב הכל נראה אחרת . בלימודים את תקבלי את כל הכלים והידע שנדרשים לך ללוות זוגות בתהליך מדהים עם תמיכה מלאה גם לאחר הלימודים, כל שאלה או התייעצות הן לגמריי שם עבורך ועבור כל הדולות שכבר זכו ללמוד מהן.

אם יש בך את הרצון והתשוקה למקצוע הזה חד משמעית אל תוותרי על בי דולה !!! זה ה- מקום!

Like

Dalia Shimoni
Dalia Shimoni
Aug 13, 2023

כרמי ואירית הן שילוב מנצח! הקורס היה מקצועי ומעניין, משולב בהרבה מנחים מבחוץ שהעשירו מאוד והעמיקו את הידע כל אחד בתחומו. תרגלנו הרבה פרקטיקה פיזית חשובה של שיאצו ורפלקסולוגיה והכל היה בכיף ועם הרבה הומור!

ממליצה ממש!

דליה-דולה

Like

כשהבנתי שאני רוצה להיות דולה, חיפשתי את המקום הנכון. כשהגעתי להיפגש עם כרמי ואירית, ראיתי כמה הכימיה החברות והמשפחתיות ניכרת בניהן, כמה האהבה שלהן למקצוע היא לא דבר שרואים כל יום. כשהתחלתי את הלימודים ישר הרגשתי בית, משפחה שניה. היום של הלימודים הפך להיות היום הכי כייף בשבוע.. היום היה עובר כל כך מהר, נהנתי מכל רגע. השיעורים מקצועיים, מגוונים, מלאים בידע ולא פחות נשמה. כרמי ואירית משלימות אחת את השניה והן צוות נהדר, כמובן עם דנה שמנהלת את הכל מלמעלה.

גם לאחר סיום הלימודים, בידולה נשאר משפחה שניה, כרמי אירית ודנה כתובת להתייעצות בכל דבר ותמיד כייף ומעשיר להיפגש במפגשי עיון והעשרה לבוגרות בידולה.

אין מה להתלבט בכלל זה המקום ללמוד להיות דולה.

Like

Michal Koren
Michal Koren
Aug 09, 2023

אם את מתלבטת היכן ללמוד כדי להיות דולה ומדריכת הכנה ללידה אני ממליצה לך בחום ענק ללמוד אצל כרמי ואירית.

לימודים מקצועיים ובהם מקבלים כלים מעשיים מגוונים, כולל סימולציות,מצבים אפשריים ומה ניתן לעשות, למידה חוויתית והתנסות. רכשתי כלים יישומיים של שיאצו, רפלקסולוגיה וארומתרפיה שבהם אני משתמשת בלידות המון. מפגשי ריענון והכשרות המשך. התייעצות עם הצוות וקהילת הדולות שלמדו בבית זה.

זה להיכנס לבית עוטף ומקצועי וההוכחה הכי טובה היא האחוז הגבוהה של הלומדול בקורס שאכן מסיימות את הפרקטיקה ובה שני ליווי לידה וממשיכות אל המקצוע והגשמתן העצמית כפי שחלמו. וזה לא דבר מובן מאליו.

אני מודה עד מאוד על בחירתי זו וממליצה לך בחום להירשם ולצעוד לעבר חלומך בביטחה.

Like
bottom of page