top of page
Pregnancy Exercise

מוּצָרִים מוּמְלׇצִים

ריבוזו

180 ₪

קלפי מוכנה-
גילה רונאל ואירה קרן מונק

140 ₪

קלפי הלב-גילה רונאל 

140 ₪

ערכת דולה מורחבת בייבי טבע .jpg

ערכת שמנים לדולה- בייבי טבע
קוד קופון 20% הנחה:
 israelidoula

313 ₪

אגן בקרוב.png
לידה כמסע ספר.jpeg

לידה כמסע

134 ₪

קלפי מוכנה- הסבר

פותחו על ידי גילה רונאל ואירה קרןבמיוחד עבור נשים בתקופת ההיריון ולקראת הלידה.

הם משמשים כמלווי דרך ויעניקו השראה בתהליך המשמעותי של ההיריון ולקראת הרגעים המכוננים של הלידה.קלפי מוכנה מיועדים לנשות מקצוע אשר מעוניינות לקבל עוד כלי לעבודה עם נשים בכל שלבי ההיריון וגם במהלך הלידה.קלפי מוכנה, מאפשרים לגעת בתכנים של המודע ושלתת המודע, לדייק במפגשים שלקראת הלידה ובלידה עצמה.הקלפים מכילים טקסט ותמונת השראה ועובדים על עיקרון האוטוסוגסטיה החיובית - הטמעת מושגים חיוביים ומחזקים לקראת הלידה.אנו מזמינות אותך לעבור את מסע ההיריון בליווי מלא השראה ומשמח של הקלפים.

 קלפי הלב- הסבר

קלפים בעקבות לידה שקטה, הם קלפים שנוצרו על ידי כדי ללוות תהליכי עיבוד של הכל כך כואב - אובדן של תינוק/עובר ברחם, בלידה או מיד לאחריה או הפלה.

משפחות רבות חשות בדידות גדולה נוכח האבל ה״בלתי נראה״ שלהם והתגובות הנבוכות של הסביבה.

מה ש״ממשיך הלאה״ אצל הסובבים נותר צרוב בגוף ובלב המשפחה הקרובה שמרגישה לא אחת שאיש לא מבין אותן.ם.

הקלפים מסייעים להציף מחשבות ורגשות, לומר אותן בקול ולמצוא להם נתיב נוסף לאיוורור.

הקלפים כתובים בגישת ה״אוטוסוגסטיה החיובית״ המעודדת חשיבה חיובית גם ברגעים מורכבים, תרגול העשוי לחזק בתקופה מטלטלת זו.

קלפי הלב נכתבו בשפת נקבה, על אף ההכרה הברורה בקשיים שעוברים גברים בעקבות לידה שקטה ויחד עם זאת, השפה העברית מחייבת אותנו לבחור בין זו לזה ואך טבעי היה שהקלפים יכתבו בלשון נקבה.מילים שנוגעות.

💗

💗״זו הייתה היד המושטת שהיתי זקוקה לה״, אמרה אישה יקרה שקיבלה אותם כשהייתה זקוקה להם ובאה לרכוש עבור חברה שעברה באותם ימים לידה שקטה.

💗״זה היה מדהים. ודרך הקלף שיצא לה היולדת סיפרה את הסיפור שלה. ככה יכולתי להתקרב אליה, לפתח אמון ולהיות בשיח רגשי״. י. מיילדת

💗״השימוש בקלפים ממש הרימו את היולדת, היא התחברה לטקסטים שקראנו יחד בקול ויכלה לבכות ולהתרגש ואמרה שזה נפלא״. צ. דולהלמי הם מתאימים?

🌸לנשים ומי שאיתן שחווים לידה שקטה או הפלה, בשלבים השונים - כשמקבלים את הבשורה המרה, תוך כדי לידה או הפלה, ואחרי. כמה אחרי? חודשים ואפילו - לפני הלידה הבאה, כדי לשחרר, כדי לפנות מקום רגשי לקראת הלידה הבאה.

🌸למיילדות בחדר לידה (ראו תגובה במשובים), שמעוניינות למצוא גשר מהיר ובטוח לתקשורת קרובה בנושא כל כך רגיש בין נשים ומי שאיתם שהן פוגשות בפעם הראשונה.

🌸לדולות שמלוות לידות שקטות אבל לא רק. נשים ומשפחות רבות חוו לידות שקטות או שבבית יש רקע של לידות שקטות שרובצים עליהן כעננה כבדה והן מגיעות עם הסיפור כבר לפגישה הראשונה ולאלו שאחריהן. העבודה עם הקלפים, מלבד שהיא ״שמה אותם על השולחן״, הן כלי פשוט אך עמוק השובר את המבוכה ומעניק אפשרות לשיח. כדולה - את לא יודעת מתי תתקלי בסיפור רקע של לידה שקטה או הפלה שהשאירה צלקות.

🌸למשפחות ולחברים שלא יודעים מה להביא לאחר לידה שקטה או הפלה. פרחים? עוגיות? משהו מנחם אחר? הקלפים עשויים לתת מענה אמיתי ועמוק, עזרה או כפי שכינתה זו האישה הנהדרת שפגשתי - יד מושטת.את הקלפים עיצבה ברוך, בחום ובעדינות אפרת וורד - מעצבת גרפית, מאיירת, דולה ומדריכת הכנה ללידה.

קלפי הלב
מוכנה
bottom of page